HVLR1029F500MK9
RESI
Prodotto No:
HVLR1029F500MK9
Produttore:
RESI
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 500M OHM 1% 10W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.354" Dia x 4.016" L (9.00mm x 102.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 500 MOhms
Series HVLR
Power (Watts) 10W