HVLR5208F500MK9
RESI
Prodotto No:
HVLR5208F500MK9
Descrizione:
RES 500M OHM 1% 5W AXIAL
In magazzino : 61
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 500 MOhms
Series HVLR
Power (Watts) 5W