J7MN-3R-22
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
J7MN-3R-22
Descrizione:
CIR BRKR MAG 22A 690VAC ROTARY
Guida per l'utente
Actuator Type Rotary
Current Rating (Amps) 22A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series J7MN
Voltage Rating - AC 690 V