L70-281-140
Rosenberger
Prodotto No:
L70-281-140
Produttore:
Rosenberger
Descrizione:
CBL ASSY 1MM PLUG TO PLUG 5.512"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type UT-047-LL
1st Connector 1.0mm Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.0mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.0mm to 1.0mm
Features Armored Cable, Shielded
Package Bag
Frequency - Max 110 GHz