L70-288-140
Rosenberger
Prodotto No:
L70-288-140
Produttore:
Rosenberger
Descrizione:
CBL ASSY 1MM JACK TO JACK 5.512"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type RTK 047
1st Connector 1.0mm Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.0mm Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.0mm to 1.0mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 110 GHz