Casa / Fixed Inductors / LCCI0201S2N7GTAR
minImg
LCCI0201S2N7GTAR
KYOCERA AVX
Prodotto No:
LCCI0201S2N7GTAR
Produttore:
KYOCERA AVX
Pacchetto:
0201
Descrizione:
FIXED IND 2.7NH 450MA 250MOHM SM
In magazzino : 29860
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 5 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
DC Resistance (DCR) 250mOhm Max
Inductance 2.7 nH
Series LCCI
Type Multilayer
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 10GHz