Casa / Fixed Inductors / LMLP0303M470CTAR
minImg
LMLP0303M470CTAR
KYOCERA AVX
Prodotto No:
LMLP0303M470CTAR
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
FIXED IND 47UH 235MA 2.05OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 220mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 235 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.05Ohm
Inductance 47 µH