Casa / Fixed Inductors / LMLP03B3M220CTAR
minImg
LMLP03B3M220CTAR
KYOCERA AVX
Prodotto No:
LMLP03B3M220CTAR
Descrizione:
FIXED IND 22UH 470MA 520MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 470 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 520mOhm
Inductance 22 µH