M8340106K1002GCD03
Vishay Dale
Prodotto No:
M8340106K1002GCD03
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
10-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
In magazzino : 109
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Military
Number of Resistors 9
Height - Seated (Max) 0.350" (8.89mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 10-SIP
Series Military, MIL-PRF-83401/06, RZ060
Power Per Element 200mW