M8340107K1002GCD03
Vishay Dale
Prodotto No:
M8340107K1002GCD03
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
6-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
In magazzino : 152
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Military
Number of Resistors 5
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.583" L x 0.098" W (14.81mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 6-SIP
Series Military, MIL-PRF-83401/07, RZ070
Power Per Element 120mW