MC10XSC425EK
Freescale Semiconductor
Prodotto No:
MC10XSC425EK
Pacchetto:
32-HSOP
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
BUFFER/INVERTER BASED PERIPHERAL
In magazzino : 84
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 52
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Ratio - Input:Output 1:1
Voltage - Load 6V ~ 20V
Mounting Type Surface Mount
Rds On (Typ) 10mOhm (Max), 25mOhm (Max)
Product Status Active
Supplier Device Package 32-HSOP
Current - Output (Max) 6A
Number of Outputs 4
Series *
Fault Protection Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, UVLO
Package / Case 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Mfr Freescale Semiconductor
Features Slew Rate Controlled, Watchdog Timer
Package Bulk
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 3V ~ 5.5V