MSMA2512R0680FGN
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MSMA2512R0680FGN
Descrizione:
RES 0.068 OHM 1% 3W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 68 mOhms
Series MSMA
Power (Watts) 3W