MSP08C0147R0GEJ
Vishay Dale
Prodotto No:
MSP08C0147R0GEJ
Pacchetto:
8-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 7 RES 47 OHM 8SIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 7
Height - Seated (Max) 0.350" (8.89mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SIP
Series MSP
Power Per Element 250mW
Package / Case 8-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 8
Resistance (Ohms) 47
Circuit Type Bussed
Package Tube
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C