MSP10C0122K0GEJ
Vishay Dale
Prodotto No:
MSP10C0122K0GEJ
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
10-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 9
Height - Seated (Max) 0.350" (8.89mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 10-SIP
Series MSP
Power Per Element 250mW
Package / Case 10-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 10
Resistance (Ohms) 22k
Circuit Type Bussed
Package Tube
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C