PE-1206FBA300ST
Pulse Electronics
Prodotto No:
PE-1206FBA300ST
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FERRITE BEAD 30 OHM 1206 4LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series FBA
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 500mA