PIM1R0M0502MA1
Meritek
Prodotto No:
PIM1R0M0502MA1
Descrizione:
MOLDED IND 1 UH M 7A 0502 AECQ
In magazzino : 3000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 13.7A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 20mOhm Max
Series PIM-0502MA1
Type Molded
Frequency - Self Resonant 100kHz