PIM2R2M0603MA1
Meritek
Prodotto No:
PIM2R2M0603MA1
Descrizione:
MOLDED IND 2.2 UH M 8A 0603 AECQ
In magazzino : 1000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 20mOhm Max
Series PIM-0603MA1
Type Molded
Frequency - Self Resonant 100kHz