PIM4R7M0502MA1
Meritek
Prodotto No:
PIM4R7M0502MA1
Descrizione:
MOLDED IND 4.7 UH M 2.8A 0502 AE
In magazzino : 3000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.5A
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 37mOhm Max
Series PIM-0603MA3
Type Molded
Frequency - Self Resonant 100kHz