PIM8R2M0603A3
Meritek
Prodotto No:
PIM8R2M0603A3
Descrizione:
MOLDED IND 8.2 UH M 4.5A 0603
In magazzino : 1000
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.5A
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 68mOhm Max
Series PIM-0603A1
Type Molded
Frequency - Self Resonant 100kHz