Casa / LED Drivers / PLED75W-166-C0450-D
minImg
PLED75W-166-C0450-D
Thomas Research Products
Prodotto No:
PLED75W-166-C0450-D
Descrizione:
LED DRIVR CC AC/DC 56-166V 450MA
In magazzino : 6
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cULus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.2 lbs (544.3 g)
Current - Output (Max) 450mA
Ratings IP66, NEMA 6
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series PLED75W
Power (Watts) 75 W
Type Constant Current
Efficiency 92%
Voltage - Output 56 ~ 166V