PLS-041B-3PAI
PIC GmbH
Prodotto No:
PLS-041B-3PAI
Produttore:
PIC GmbH
Descrizione:
SENSOR LEVEL SWITCH
In magazzino : 270
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Voltage Rating 200V
Output Type Switch
Output Configuration SPST-NC
Mounting Type Panel Mount, M8 Thread
Product Status Active
Switch Actuation Level 1.614" (41mm)
Series -
Type Liquid
Mfr PIC GmbH
Material - Housing & Prism Polyamide (PA)
Package Bulk
Current 1 A