PQAE50-D48-S3-U
CUI Inc.
Prodotto No:
PQAE50-D48-S3-U
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
DC-DC ISOLATED, 50 W, 36~75 VDC
In magazzino : 20
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE, UKCA
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.17" L x 2.06" W x 0.75" H (55.0mm x 52.3mm x 19.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series PQAE50 (50W)
Power (Watts) 33W
Type Isolated Module
Efficiency 91%