PYB10-Q48-S24-U
CUI Inc.
Prodotto No:
PYB10-Q48-S24-U
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
DC/DC CONVERTER 24V 10W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency EN, IEC
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.16" L x 2.06" W x 0.75" H (54.9mm x 52.3mm x 19.1mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 416mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series PYB10-U (10W)
Power (Watts) 10W
Type Enclosed
Efficiency 87%