Casa / Oscillators / RB3M686400L515
minImg
RB3M686400L515
TGS
Prodotto No:
RB3M686400L515
Produttore:
TGS
Descrizione:
Xtal Osc 3.6864MHz 5V HCMOS 50pF
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CO8
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS
Mfr TGS
Base Resonator Crystal
Frequency 4 MHz