RB8532-50-0M3
Schaffner EMC Inc.
Prodotto No:
RB8532-50-0M3
Produttore:
Schaffner EMC Inc.
Descrizione:
CMC 330UH 50A 3LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.2mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.992" L x 2.480" W (76.00mm x 63.00mm)
Height (Max) 3.228" (82.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series RB
Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Package / Case Vertical, 6 PC Pin
Number of Lines 3
Current Rating (Max) 50A
Voltage Rating - AC 600V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Bulk
Inductance @ Frequency 330 µH @ 1 kHz