RC112-0.25-47M
Schaffner EMC Inc.
Prodotto No:
RC112-0.25-47M
Produttore:
Schaffner EMC Inc.
Descrizione:
CMC 47MH 250MA 2LN TH
In magazzino : 195
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 2.4Ohm
Approval Agency VDE
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm)
Height (Max) 0.315" (8.00mm)
Product Status Active
Series RC
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Filter Type Power Line
Package Bulk
Inductance @ Frequency 47 mH @ 10 kHz