RD7137-36-0M5
Schaffner EMC Inc.
Prodotto No:
RD7137-36-0M5
Produttore:
Schaffner EMC Inc.
Descrizione:
CMC 500UH 36A 3LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 110°C
DC Resistance (DCR) (Max) 2.75mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm)
Height (Max) 1.594" (40.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series RD
Voltage Rating - DC 850V
Package / Case -
Number of Lines 3
Current Rating (Max) 36A (Typ)
Voltage Rating - AC 600V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 500 µH @ 400 Hz