RIM-IAC15
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
RIM-IAC15
Descrizione:
AC INPUT MODULE 15V
Guida per l'utente
Series RIM
Type AC Input Module
Turn Off Time 30ms
Turn On Time 20ms
Color Yellow
Voltage - Output 30VDC
Mfr NTE Electronics, Inc
Current - Output 50mA
Current - Input 10 mA
Package Bulk
Product Status Active
Voltage - Input 120VAC