RLC73K2HR348FTE
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
RLC73K2HR348FTE
Pacchetto:
2010
Descrizione:
RLC73K 2H R348 1% 4K RL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 348 mOhms
Series RLC73, GCS
Power (Watts) 0.75W, 3/4W