RLC73PW2BR147FTDF
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
RLC73PW2BR147FTDF
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RLC73PW 2B R147 1% 1K RL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 147 mOhms
Series RLC73, CGS
Power (Watts) 1W