RLW73B2FR010TD
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
RLW73B2FR010TD
Pacchetto:
0612
Descrizione:
RLW73 B2 1% R010 600PPM 5K RL
In magazzino : 10000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings -
Resistance 10 mOhms
Series RLW73
Power (Watts) 0.75W, 3/4W