RT8532-8-4M8
Schaffner EMC Inc.
Prodotto No:
RT8532-8-4M8
Produttore:
Schaffner EMC Inc.
Descrizione:
CMC 4.8MH 8A 3LN TH
In magazzino : 55
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 17mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.732" L x 1.260" W (44.00mm x 32.00mm)
Height (Max) 1.850" (47.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series RT
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 6 PC Pin
Number of Lines 3
Current Rating (Max) 8A
Voltage Rating - AC 600V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 4.8 mH @ 100 kHz