SF500-202005
CUI Devices
Prodotto No:
SF500-202005
Produttore:
CUI Devices
Descrizione:
THERM PAD 20MMX20MM BLUE
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 20.00mm x 20.00mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0197" (0.500mm)