Casa / Fixed Inductors / SIDHP-FD2722D-220M
minImg
SIDHP-FD2722D-220M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SIDHP-FD2722D-220M
Descrizione:
FIXED IND 22uH SMD 25A 4.1MOHM
In magazzino : 320
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 33A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.898" (22.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 25 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.075" L x 0.846" W (27.30mm x 21.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.1mOhm Max
Inductance 22 µH