Casa / Fixed Inductors / SIDMP-SP1040-2R2M
minImg
SIDMP-SP1040-2R2M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SIDMP-SP1040-2R2M
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH SMD 13.2A 8MOHM
In magazzino : 4800
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 25A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 13.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8mOhm Max
Inductance 2.2 µH