SMA-A0102FTDL56K
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SMA-A0102FTDL56K
Descrizione:
RES 56K OHM 1% 0.3W MELF 0102
In magazzino : 5
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 56 kOhms
Series SMA-A
Power (Watts) 0.3W