SOMC140362R0JEA
Vishay Dale
Prodotto No:
SOMC140362R0JEA
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES ARRAY 7 RES 62 OHM 14SOIC
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications -
Number of Resistors 7
Height - Seated (Max) 0.090" (2.29mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SOMC
Power Per Element 160mW
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)