TEM96A-320-320-3.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Prodotto No:
TEM96A-320-320-3.0
Guida per l'utente
Operating Temperature -60°C ~ 180°C
Material Polymer Resin
Thickness - Overall 0.118" (3.00mm)
Type Absorbing Sheet
Length 12.598" (320.00mm)
Package Bag
Width 12.598" (320.00mm)