TO5022-470M
Tamura
Prodotto No:
TO5022-470M
Produttore:
Tamura
Descrizione:
FIXED IND 47UH 2.6A 89 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 89mOhm Max
Inductance 47 µH
Series TO5022
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 9MHz