Casa / LED Drivers / TRV-096S024ST
minImg
TRV-096S024ST
Thomas Research Products
Prodotto No:
TRV-096S024ST
Descrizione:
LED DRIVER CV AC/DC 24V 4A
In magazzino : 130
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.69" L x 2.66" W x 1.45" H (170.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 4A
Ratings IP67
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series TRV-096 (96W)
Power (Watts) 96 W
Type Constant Voltage
Efficiency 88%
Voltage - Output 24V