VFK600-D24-S32
CUI Inc.
Prodotto No:
VFK600-D24-S32
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
DC/DC CONVERTER 32V 608W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 32V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.84" L x 4.99" W x 1.54" H (199.1mm x 126.8mm x 39.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 19A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series VFK600 (700W)
Power (Watts) 608W
Type Enclosed
Efficiency 91%