ZSCT30-31
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ZSCT30-31
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
CURR SENSE XFMR 600:1 30A INLINE
Guida per l'utente
Frequency Range 50Hz ~ 400Hz
Current Ratio 30:0.05
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 2.452" (62.28mm)
Current Rating (Amps) 30 A
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Size / Dimension 2.888" L x 2.860" W (73.36mm x 72.64mm)