Zuhause / AC DC Converters / IMA-S1000-48-YYPLI
minImg
IMA-S1000-48-YYPLI
Delta Electronics
Produkt-Nr.:
IMA-S1000-48-YYPLI
Hersteller:
Delta Electronics
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Auf Lager : 26
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CCC, CE, cURus
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.25" L x 5.00" W x 1.60" H (209.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 21 A
Series IMA-1000 (1000W)
Power (Watts) 1000W
Type Enclosed
Efficiency 94%
Mfr Delta Electronics
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 275 VAC, 120 ~ 300 VDC