IMA-S600-12-ZYPLI
Delta Electronics
Produkt-Nr.:
IMA-S600-12-ZYPLI
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Auf Lager : 248
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 50 A
Series IMA-600 (600W)
Power (Watts) 600W
Type Enclosed
Efficiency 92%
Mfr Delta Electronics
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 275 VAC, 120 ~ 300 VDC