ZV130K1210T201N
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
ZV130K1210T201N
Beschreibung:
MLV, 130V (Vrms), 10%, 1210, 200
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 150 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series ZV
Energy 2.6J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 130 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V
Current - Surge 200 A