ZV130K2220T501N
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
ZV130K2220T501N
Beschreibung:
VARISTOR 205V 300A 2220
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series Automotive, AEC-Q200
Energy 7.4J
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 130 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 170 V
Current - Surge 300 A