ZV25K2220T122N
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
ZV25K2220T122N
Beschreibung:
MLV, 25V (Vrms), 10%, 2220 1200A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 35.1 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 42.9 V
Series ZV
Energy 9.5J
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 25 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 31 V