ZV35K1210T251N
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
ZV35K1210T251N
Beschreibung:
VARISTOR 56V 250A 1210
Auf Lager : 3540
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 50.4 V
Capacitance @ Frequency 670 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 56 V
Varistor Voltage (Max) 61.6 V
Series ZV
Energy 2.2J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 35 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 45 V
Current - Surge 250 A