1.5KE22A-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
1.5KE22A-HF
Hersteller:
Comchip Technology
Paket:
DO-201
Beschreibung:
DIODE TVS 18.8VWM 30.6VC DO-201A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 49.02A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 20.9V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201
Series 1.5KE-HF
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30.6V
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18.8V