28M0079-000
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28M0079-000
Beschreibung:
ROD,SLD,BB,CSNO 10X2MM
Benutzer handbuch
Series 28M
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Filter Type -
Package Tape & Reel (TR)
Size / Dimension 0.394" L x 0.079" W (10.00mm x 2.00mm)